Veľké Ripňany
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

9. púť rádia LUMEN Krakow máj 2013

9. púť rádia LUMEN Krakow máj 2013
  

Ešte v máji 2013 sme putovali do polského Krakowa na púť rádia Lumen.
V tomto videu je zachytené okolie kláštora, kde žila a zomrela sestra Faustína. Tiež uvidíte kopiu Turínskeho plátna, v ktorom spočívalo mŕtve Telo našeho Pána Ježiša.
Iste si každý spomenie na Svätého otca Blahoslaveného Jána Pavla II. Tak jemu je venovaná druhá časť záznamu. Jeho polskí rodáci budujú nádherný komplex budov nazvaný Centrum Jána Pavla II.
Interiér je skoro dokončený a sprístupnený verejnosti. Je tam úžasne. Každému doporučujem navštíviť, načerpať nových síl do ďalších dní.
Video je iba vo formáte DVD.

 

Video: 9. púť rádia LUMEN Krakow máj 2013

Ešte v máji 2013 sme putovali do polského Krakowa na púť rádia Lumen. V tomto videu je zachytené okolie kláštora, kde žila a zomrela sestra Faustína. Tiež uvidíte kopiu Turínskeho plátna, v ktorom spočívalo mŕtve Telo našeho Pána Ježiša. Iste si každý spomenie na Svätého otca Blahoslaveného Jána Pavla II. Tak jemu je venovaná druhá časť záznamu. Jeho polskí rodáci budujú nádherný komplex budov nazvaný Centrum Jána Pavla II. Interiér je skoro dokončený a sprístupnený verejnosti. Je tam úžasne. Každému doporučujem navštíviť, načerpať nových síl do ďalších dní. Video je iba vo formáte DVD.